O firmie

Poznaj nas

Spółdzielnia Sadownicza „POLSAD” w Lewiczynie, zrzesza obecnie 19 sadowników, których od wielu lat łączy wspólna pasja i zamiłowanie do produkcji owoców metodą integrowaną. Podążając za aktualnymi trendami rynku i łącząc nowoczesność z pasją, stworzyliśmy firmę oferującą owoce najwyższej jakości, spełniające standardy obowiązujące w krajach Unii Europejskiej oraz zadowalające najbardziej wymagających klientów. Naszym atutem jest również region w którym produkujemy owoce, gdyż należymy do największego zagłębia produkcji owoców w Europie. Mikroklimat grójecczyzny powoduje, iż jabłka maja unikalny smak i aromat.

  • Zrzeszamy 19 sadowników
  • W pełni naturalne owoce
  • Wykorzystujemy nowoczesną technologię
  • 100% walorów zdrowotnych
Zobacz nasze certyfikaty

Sadownicy wchodzący w skład naszej Grupy Producenckiej produkują owoce kładąc szczególny nacisk nie tylko na jakość owoców ale również na bezpieczeństwo produkcji i spożycia wytworzonych owoców. Ułatwia im to wdrożona i ściśle przestrzegana Integrowana Produkcja, dzięki której mogą poszczycić się jabłkami o:

Niezastąpiony smak i walory zdrowotne polskich jabłek gwarantuje tzw. bukiet smakowy charakterystyczny dla poszczególnych odmian, na który składa się bogaty zestaw kwasów, których zachowanie daje gwarancję iż jest to produkt bezpieczny dla zdrowia.

Odmiany jabłoni dostępnych w naszej ofercie:

Szybki kontakt

Kontakt do siedziby

Spółdzielnia Sadownicza POLSAD w Lewiczynie
Lewiczyn 2A, 05-622 Belsk Duży

Infolinia

+48 693 889 219